chevroletcamaro.cz

Unleashed Fuel Only

Den druhý

Tak jak jsem slíbil v minulém článku, ukážu dnes konečně, jakpak autíčko vypadá po převozu domů. Poprosil jsem prodejce, zda by mi dodal auto i s novou kapotou motoru, ale protože neměl po ruce žádnou rozumnou, navrhl mi, že otvor zacelí a přestříknou barvou. Byl jsem skutečně překvapen, jak hezky byla slíbená úprava provedena! Kromě černé barvy (která navíc dodává autu podle mě lepší výraz) nelze zvenčí poznat, že tam kdy nějaká ďoura byla. Stačí hodit pohled na následující fotky a vše je jasné.

 

Na druhou stranu, auto bude potřebovat mnoho další péče, aby se cítilo jako já, když jsem byl ještě na houbách. Naštěstí je motor po rekonstrukci, což se potvrdilo při delší testovací jízdě (brzy se objeví i videjko).

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Ano, motor sice nevypadá kdovíjak krásně, ale co byste také chtěli od 28mi letého staříka. Drobný nepořádek v kabeláži snad ale nemůže nijak ubrat na svěžesti a výkonnosti, se kterou se auto prohánělo silnicemi třetí třídy. Prozatím jsem našel 2 zásadní problémy - unik chladící kapaliny z chladiče (naštěstí na dobře opravitelném místě) a připékající se zapalovací kabely k výfukovým svodům.

Interiér také není nijak krásný, páč předchozí majitel musel být snad šílenec nebo totálně postrádat vkus (prostě prase), když byl schopný jej polepit a vystlat modrými koberečky z Holešovické tržnice. Vypadá to ještě na relativně dlouhou cestu, ale kdo by neměl rád výzvy...

Přidat komentář

Loading