chevroletcamaro.cz

Unleashed Fuel Only

Arm Trest

Arm Rest, nebo-li loketní opěrka, madlo dveří nebo jak se tomu vůbec nadává... Menší úkol mne potkal minulý víkend. Řekl jsem si, že bych mohl zkusit opravit jednu drobnost kterou tam předchozí majitelské prase napáchalo - a to odstranit semišové oblepení původně krásných dveřních madel, která vypadala před opravou takto:

Nejprve bylo třeba strhnout původní modrý semiš. .::Samozřejmě odmontovaných ze dveří, přeci bych to nerval se vším všudy::. Poté nastoupila hrubá síla ve formě odstraňovače těsnění a lepidel a rozprašovacího čističe od firmy Weicon, s nimiž mám již mnoho kladných zkušeností při (svého času) nákladných opravách neohroženého motocyklu Jawa 50 typ 23 Mustang -  nechť je mu jeho současný majitel nejlepším restaurátorem. Následují fotografie pořízené během renovačního procesu.

Zachycený je průběh čištění madel řidičovy strany. Ty byly bohužel postiženy nejen oblepením semiše, ale i předchozím pokusem o přestříkání na černo. Můj neskromný tip je, že původní autor tohoto uměleckého produktu nejprve okusil nastříkat madla černým sprejem zn. Tesco a když zjistil, že výsledek je poněkud rozpačitý, jal se to napravit modrým semišovým závojem.

Po finálním ošetření a omytí vypadá madlo spolujezdce opět k světu a doufám, že do stejného stavu se mi podaří dostat i to druhé.

A ještě bonusík zachycující, kam tyhle německé pokusy patří ;-)


English readers can enjoy English transcription.

Přidat komentář

Loading