chevroletcamaro.cz

Unleashed Fuel Only

Pár nových věcí ze států

V období od  26. ledna do 4. února 2007 jsem byl na školení mé firmy ve Spojených státech a taková příležitost se přeci musí využít k nákupu alespoň pár drobností. Bohužel těžko bych domů převážel v běžném cestovním kufru věci jako nové části podvozku nebo převodovky. Proto jsem zvolil pár drobností, které se určitě budou hodit:

Chlapíci z českého diskusního fóra U.S. Motors mi poradili Summit Racing jako dobrý zdroj informací a obchod s mnoha zajímavými věcmi. Lze zde nakoupit mnoho obecnějších věcí, ale kvůli některým Camaro specialitkám jsem se musel ohlédnout jinde. Vybral jsem si tedy Eckler's Camaro (nic moc volba, jak se dočtete dále). Dohodl jsem se s jedním českým kolegou, který v US pracuje, že si nechám věci poslat na jeho adresu a poté si je vyzvednu.

Summit Racing

První balík měl dorazit až ze státu Ohio, což je do Alabamy trošku dál. Objednávka byla naprosto bez problémů. Balík dorazil za 2 dny (!) po stvrzení a zaplacení, navíc jsem vybral nejlevnější možnou pozemní dopravu, protože zbývalo ještě 14 dní a času tedy bylo dost. Díly byly pečlivě zabaleny a jako bonus jsem dostal stylovou Summit Racing čepici, kterou získal otec jako suvenýr ze států. Bude mi potěšením opět něco objednat v tomto obchodě a všem, kteří se zajímají o nákup věcí pro americké automobili jej vřele doporučuji.

Eckler's Camaro

Po odeslání objednávky přes eshop mě čekalo drobné překvapení - žádný potvrzovací email a ani jiná možnost zkontrolovat stav objednávky přes web. Po 2 dnech klidu jsem se rozhodl napsat dotázeček, kdeže to vězí? Druhý den najednou přistál v mé schránce potvrzovací email + textík, že mřížka chladiče není na skladu a musí počkat, až jim ji dodá externí dodavatel, prý cca. týden. Ok, žádný problém, času dost... ale po téměř dvou týdnech stále nic. Takže jsem se rozhodl napsat další email, kde jsem vysvětlil, že pokud nebude mřížka, koupím něco jiného, a to krásnou novou konzoli řadící páky. Výborně, ta skladem byla, takže objednávka mohla být ihned vyřízena a odeslána do příštího dne odněkud z Floridy, což je od Alabamy, jakoby kamenem dohodil. Aj přesto se balíček loudal jak Španělský slimák a dorazil až po 8mi dnech. Vše vypadalo v naprostém pořádku (aspoň jsem si to myslel).

Bohužel jsem byl poněkud zklamaný, když jsem po bližším ohledání doma zjistil, že jsem dostal další levou dekoraci světel! Teď mám doma 3 levé a žádnou pravou. Přitom ve faktuře je jasně uvedena pravá. Napsal jsem tedy již z ČR email, zda je možná bezplatná výměna, bez odpovědi, druhý email, stále nic. Pročpak mě to nepřekvapuje - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Nevím nevím, zda si u Eckler's ještě něco objednám, ceny vysoké, zákaznická podpora nic moc. Možná bude pro příště lepší volba eBay.

Hurá domů

Před cestou domů jsem musel přikoupit kufr navíc, protože nebylo dost dobře možné bezpečně zabalit všechny věci do jednoho. Stačilo mi, když jsem z okénka letadla viděl, jak bodří letištní hoši s kufry zacházejí. A samozřejmě, kufry se mnou do Prahy nedorazily. Já už jsem si ale vlastně zvykl, protože se mnou kufry nedorazily ještě nikdy... ;-)

English readers can enjoy English transcription.

Přidat komentář

Loading